אודות

דוקטור מאיר אבירם הוא רופא שיניים בוגר “הדסה” שבירושלים, מחזור 1991. הוא בעל תואר D.M.D של האוניברסיטה העברית תואר M.P.A של אוניברסיטת קלארק. כמו כן, יש לו תואר DIPLOMATE, של העמותה הבינלאומית להשתלות שיניים. תואר זה נחשב כהתמחות בהשתלות שיניים מחוץ לגבולות הארץ.

דוקטור מאיר אבירם עבר הכשרות נוספות שעסקו בעיקר בהתמקצעות בתחום השתלות השיניים, כגון שתלי זיגומה, השתלת שיניים ביום אחד וכ’ו. בנוסף, הוא בין רופאי השיניים היחידים בישראל שמוסמך על ידי משרד הבריאות לבצע טיפולי שיניים כאשר המטופל נמצא תחת הרדמה מלאה או תחת טשטוש.

תחילת הקריירה

אחרי שסיים את לימודי רפואת השיניים ב”הדסה”, דוקטור מאיר אבירם פיקד על מרפאות שיניים במסגרת עתודה אקדמית בצה”ל עד לשנת 1996. כשסיים שם את תפקידו, שימש בתור סגן מנהל רפואי בסניף רמת גן וכמנהל רפואי בסניף חולון של קופת חולים “מכבי”.

כיום, דוקטור מאיר אבירם הוא המנהל הרפואי ומבצע השתלות השיניים ברשת המרפאות, “טיפול בחיוך”, אותה הקים בשנת 1996. מרפאת השיניים הראשונה של “טיפול בחיוך” הוקמה במרכז העיר ראשון לציון. זמן קצר בלבד לאחר מכן, “טיפול בחיוך” התרחבה מסניף אחד לרשת מרפאות כאשר פתחה סניף נוסף ברמת גן, שמאוחר יותר עבר אל מקום מושבו הנוכחי בעיר גבעתיים. קיימת גם אפשרות להגיע לטיפולי השתלות שיניים גם לתושבי פתח תקוה.

מצעיד את רפואת השיניים אל העתיד

מאיר אבירם איננו רק רופא שיניים שפשוט עושה את העבודה, אלא הוא גם שואף לפתח ולשכלל את תחום רפואת השיניים ולהצעיד אותו אל עתיד טוב יותר. כיצד שאיפה זו באה לידי ביטוי? בכך שהמציא את שתלי המירס בשנת 2011, כמו כן הוא מפתח שתלי זיגומה חדישים ושיטות חדשות שונות לטיפול בהשתלות שיניים, זאת בשיתוף פעולה מול חברות גדולות שעוסקות מתחום השתלים.

לא רק רופא שיניים

מעבר להיותו רופא שיניים, מאיר אבירם הוא גם סופר, שנכון להיום הספיק במהלך הקריירה שלו להוציא לאור שני ספרים שקשורים לתחום עיסוקו: הספר הראשון נקרא “איך לחסוך אצל רופא שיניים – המדריך המלא!“, שמסביר לקוראים מדוע טיפולי שיניים עלולים להיות יקרים וכיצד ניתן לחסוך זמן, כסף ובעיות בריאותיות מיותרות מצד אחד מבלי להתפשר על איכות הטיפול עצמו מצד שני; וספרו השני עונה לשם “האם אתה סובל מתותבות – המדריך ללעיסה טובה יותר!“, אשר מספק פתרונות פרקטיים לקוראים איך לשפר את תהליך הלעיסה עם שיניים תותבות, ובמקרים מסוימים כיצד להיפטר מהן לגמרי. שני הספרים הנ”ל זמינים לרכישה דרך האתר אמזון.